DTZ Zadelhoff

DTZ Zadelhoff

Parnassusweg 803
1082 LZ Amsterdam

Lid sinds januari 2004

website

www.dtz.nl

website

+31 (0)20 6 644 644

website

info@dtz.nl

Profielschets:

Cushman & Wakefield is de nummer 2 van de wereld in commercieel vastgoed. Als toonaangevend adviseur begeleidt Cushman & Wakefield de transformatie in de manier waarop mensen werken, winkelen en leven. In Nederland is Cushman & Wakefield in november 2016 gefuseerd met DTZ Zadelhoff. De gecombineerde organisatie telt 575 medewerkers die vanuit 14 kantoren actief zijn voor banken, institutionele en particuliere beleggers, ontwikkelaars en gebruikers van commercieel vastgoed. Wereldwijd telt de organisatie 43.000 medewerkers in meer dan 60 landen.

Cushman & Wakefield behoort tot de grootste vastgoedadviesorganisaties ter wereld met een omzet van vijf miljard dollar en realiseert geïntegreerde vastgoedoplossingen voor eigenaren, gebruikers, beleggers en financiers. De activiteiten bestaan onder meer uit aan- en verhuur van commercieel vastgoed, beheer en asset management, vastgoedbeleggingen, taxaties en waarderingsadvies. Voor meer informatie over Cushman & Wakefield in Nederland kunt u terecht op cushmanwakefield.nl of volg ons op Twitter @CushwakeNL. Meer informatie over DTZ Zadelhoff vindt u vooralsnog op dtz.nl of volg @DTZZadelhoff.

Kantoren:
Amsterdam

Parnassusweg 803
1082 LZ Amsterdam
Tel: +31 (0)20 6 644 644
E-mail: amsterdam@dtz.nl

Arnhem

Meander 601
6825 ME Arnhem
Tel.: 026 4 452 445
E-mail: arnhem@dtz.nl

Breda

Claudius Prinsenlaan 148
4818 CP Breda
Tel.: +31(0)76 5 209 209
E-mail: breda@dtz.nl

Den Haag

Anna van Buerenplein 50a
2595 DA Den Haag
Tel.: +31(0)70 3 550 550
E-mail: den-haag@dtz.nl

Eindhoven

Vestdijk 61B
5611 CA Eindhoven
Tel.: +31(0)40 2 125 125
E-mail: eindhoven@dtz.nl

Enschede

Zuiderval 74
7543 EZ Enschede
Tel.: +31(0)53 4 300 900
E-mail: enschede@dtz.nl

Groningen

Hereweg 95B
9721 AA Groningen
Tel.: +31(0)50 3 141 232
E-mail: groningen@dtz.nl

Hoofddorp

Scorpius 114
2132 LR Hoofddorp
Tel.: +31(0)23 5 685 685
E-mail: hoofddorp@dtz.nl

Rotterdam

Weena 796
3014 DA Rotterdam
Tel.: +31(0)10 4 333 555
E-mail: rotterdam@dtz.nl

s-Hertogenbosch

Statenlaan 8-20
5223 LA s-Hertogenbosch
Tel.: +31(0)73 6 132 424
E-mail: 
den-bosch@dtz.nl

Utrecht

Franz-Lisztplantsoen 100
3533 JG  Utrecht
Tel.: +31 (0)30 2 332 552
E-mail: propertymanagement@dtz.nl
Tel.: +31 (0)30 2 394 239
E-mail: utrecht@dtz.nl
Tel.: +31 (0)30 6 022 211
E-mail: retailservices@dtz.nl

Zwolle

Burg. van Royensingel 6
8011 CS Zwolle
Tel.: +31(0)38 4 258 800
E-mail: zwolle@dtz.nl