CUSHMAN & WAKEFIELD

Cushman & Wakefield

Gustav Mahlerlaan 362-364
1082 ME Amsterdam

Lid sinds december 2007

Cushman&Wakefield-02

website

www.cushwake.com

website

020 800 2000

website

amsterdam@cushwake.com

Profielschets:

Cushman & Wakefield is de grootste niet-beursgenoteerde vastgoedadviseur ter wereld. Cushman & Wakefield is opgericht in 1917 en heeft wereldwijd 201 vestigingen in 55 landen met meer dan 12.000 medewerkers. Cushman & Wakefield biedt totaaloplossingen betreffende alle aspecten van vastgoed.

 

Wij bedienen eigenaren, huurders en beleggers in elke fase van het vastgoedproces en staan cliƫnten bij in het aan- en verkooptraject, de financiering, de aan- en verhuur en het beheer van vastgoed. Ons dienstenpakket bestaat verder uit het verzorgen van taxaties, strategische planning, research, portefeuilleanalyse, locatieadvies en talrijke andere services.

 

Kantoren:
Amsterdam

Gustav Mahlerlaan 362-364
1082 ME Amsterdam
Tel: 020 800 2000
Email: amsterdam@cushwake.com

Rotterdam

Weena 796
3014 DA Rotterdam
Tel: 010 433 3555
Email: rotterdam@cushwake.com

Arnhem

Meander 796
6825 ME Arnhem
Tel: 026 445 2445
Email: arnhem@cushwake.com

Breda

Claudius Prinsenlaan 148
2595 DA Breda
Tel: 070 355 0550
Email: breda@cushwake.com

Den Haag

Anne van Buerenplein 5a
2595 DA Den Haag
Tel: 070 355 0550
Email: den-haag@cushwake.com

Eindhoven

Vestdijk 61B
6511 CA Eindhoven
Tel: 040 212 5125
Email: eindhoven@cushwake.com

Enschede

Zuiderval 74
7543 EZ Enschede
Tel: 053 430 0900
Email: enschede@cushwake.com

Groningen

Hereweg 95B
9721 AA Groningen
Tel: 050 314 1232
Email: groningen@cushwake.com

Zwolle

Govert Flinckstraat 1
8021 ET Zwolle
Tel: 038 425 8800
Email: zwolle@cushwake.com

Utrecht

Granz-Lisztplantsoen 100
3533 JG Utrecht
Tel: 030 233 2552
Email: utrecht@cushwake.com